Предмет: Физика, автор: dina1263

Найбільша швидкість у природі-швидкість світла. Вона дорівнює 300000 км/с. Скільки хвилин іде світло від сонця до землі? Відстань між ними 150 млн.км.

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

c = 300 000 км/с

S = 150 000 000 км

_______________

t - ?

t = S / c = 150 000 000 / 300 000 = 500 с

или

t = 500 / 60 ≈ 8 мин

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: zolotarevartem856
Предмет: Математика, автор: combo7055