Предмет: Физика,
автор: ynalasyn
Визначити ККД трансформатора, якщо він підвищує напругу зі 110 до 500 В. У первинній обмотці проходить струм 2,4 А, у вторинній - 0,5 А.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
95%
Объяснение:
η = Р2/Р1
η=U2*I2 / (U1*I1) =500*0.5 / 110*2.4 = 250/264=0.95 раз = 0,95*100%= 95 %
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: login917649
Предмет: Геометрия,
автор: bujnickaanatasa
Предмет: Математика,
автор: Gordeko
Предмет: Математика,
автор: vfrs2005naumovM8