Предмет: Физика, автор: vika33353

7. Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 4 т сталі, нагрітої до
температури плавлення? ​

Ответы

Автор ответа: 1235tust
40

Ответ:

336 МДж

Объяснение:

m=4т=4000 кг

λ = 84000 Дж /кг

Q=?

Q=m*λ = 4000*84000= 336 Мага Джоулей

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Lera2908764