Предмет: Физика,
автор: vika33353
яка кількість теплоти потрібна для плавлення 4 т сталі нагрітої до температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
114
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 4 т = 4·10³ кг
λ = 0,82·10⁵ Дж/кг
____________
Q - ?
Q = λ·m
Q = 0,82·10⁵·4·10³ ≈ 330·10⁶ Дж или 330 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: mazyyy775
Предмет: Русский язык,
автор: tanyafagatova
Предмет: Информатика,
автор: falusmilanka
Предмет: Математика,
автор: именелла