Предмет: Физика,
автор: Vasyliusok
Трансформатор знижує напругу від 220 В до 12 В. Якою буде сила струму у
вторинному колі за відсутності втрат потужності, якщо у первинному 0,8 А?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
14.64 A
Объяснение:
N=U1/U2=220/12=18.3
N=I2/I1
I2=N*I1=18.3*0.8= 14.64 A
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: pepelaguhi
Предмет: Математика,
автор: 2010lebedeva
Предмет: География,
автор: ekaterinahira03
Предмет: Физика,
автор: O2320
Предмет: Биология,
автор: eee55555555