Предмет: Физика, автор: trbhehd

6. Знайдіть кут падіння світла і показник заломлення рідини, якщо кут заломлення 30, а
кут між відбитим променем та заломленим становить 105°. (3 бали)​

Ответы

Автор ответа: іваньок
136

Ответ:

Объяснение:

α-?

n₂₁ -?

γ = 30°

φ = 105°

_______________________

З риску бачимо, що β дорівнює:

β=180-γ-φ

β=180-30-105=45°

Кут відбивання дорівнює куту падіння,

α=β

α=45°

Відносний показник заломлення:

n₂₁=sinα/sinγ

n₂₁=sin45/sin30=1,41

Приложения:
Похожие вопросы