Предмет: Физика,
автор: danilkocu
Вантаж масою 10 кг піднімають за допомогою троса на 20 м прикладаючи на нього силу 150Н, чому дорівнює робота цієї сили?
Ответы
Автор ответа:
1
А(робота)=F(сила)*l(висота)
А=150Н*20м=3000Дж=3кДж
А=150Н*20м=3000Дж=3кДж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: petunindmatriy
Предмет: Литература,
автор: gratalina687
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bdjzghxoab
Предмет: Математика,
автор: Аноним