Предмет: Физика,
автор: PanPan0390
вопрос)Мотоциклшілер бір мезетте бір-біріне қарама-қарсы шығып,10м/сек және 54 км/сағ жылдамдықпен қозғалып келеді.Егер,олардың бір-бірімен қашықтығы алғашында 95 км болса,30 минут арақашықтығы неше болады?
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
S = 50 км
Объяснение:
Дано:
V₁ = 10 м/с
V₂ = 54 км/ч = 15 м/с
L = 95 км = 95 000 м
_______________
S - ?
Запишем уравнения движения мотоциклистов:
x₁ = V₁·t
x₂ = L - V₂·t
или
x₁ = 10·t
x₂ = 95 000 - 15·t
При t = 1800 с:
x₁ = 10·1800 = 18 000 м или 18 км
x₂ = 95 000 - 15·1800 = 68 000 м или 68 км
Расстояние между мотоциклистами:
S = x₂ - x₁ = 68-18 = 50 км
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: cotbz9042
Предмет: Українська мова,
автор: chornibaj
Предмет: Геометрия,
автор: nutetyneto
Предмет: История,
автор: ДартВейдер11111222
Предмет: Литература,
автор: 828281