Предмет: Химия,
автор: afedorenko2001
Людина за рік споживає 6 кг натрій хлориду. Вирахуйте, який об'єм хлору(н.у.) можна одеражати з даної маси солі електролізом розплаву її солі.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(NaCI)=6кг=6000г
M(NaCI)=58,5г/моль
n(NaCI)=6000/58,5=102,6моль
2NaCI=2Na+CI2
nNaCI:nCI2=2:1
n(CI2)=102,6/2=51,3моль
V(CI2)=22,4*51,3=1149,12л=1,15м³
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kristinkor18
Предмет: Геометрия,
автор: ilailicev5
Предмет: Математика,
автор: Avtomehanik
Предмет: Алгебра,
автор: griqorij