Предмет: Химия,
автор: supernatural7662
1 л газоподібного алкану за нормальних умов має масу 1,96 г. Виведіть молекулярну формулу цього вуглеводню
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
n=1/2/3/4 т.к алкан газообразный
n(CnH2n+2) = 1л./22,4 л/моль = 0,0445 моль
M(CnH2n+2) = m/n = 1.96 г/0.0445моль = 44 г/моль
C3H8 (12*3+8=44)
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: axmedik534
Предмет: Немецкий язык,
автор: Vikashkvarok
Предмет: Русский язык,
автор: kirdua777
Предмет: Математика,
автор: LeraSamoilenko1
Предмет: Математика,
автор: гном2006