Предмет: Физика,
автор: magamed27
стріла,випещена зі швидкістю 15 м/с має кінетичну енергію 450 дж.Знайти масу стріли
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Е кінетична=(mv^2)/2, тоді m=2E/v^2=900/225=4кг
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Aleksey1009
Предмет: История,
автор: mirkamila42
Предмет: Математика,
автор: valeriateslenko32
Предмет: Математика,
автор: Светик3811
Предмет: Математика,
автор: dariastill04