Предмет: Физика, автор: Аноним

Першу частну часу автомобіль рухався зі швидкістю 10 м/с, а решту часу 72 км/год. Чому дорівнює середня швидкість руху

Ответы

Автор ответа: NormalHumanPerson
37

В задачі мусить бути дано відношення цих частин, інакше розвязати задачу неможливо. Якщо вони рівні за часом, то:

Дано:

V₁=10м/с

V₂=72км/год=20м/c

t₁=t₂=t

----

V(cер.)-?

----

l₁=V₁*t=10t

l₂=V₂*t=20t

V(cер.)=\frac{l1+l2}{t1+t2}

V(сер.)=\frac{10t+20t}{t+t}=15 м/c

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: lonelymaks01