Предмет: Математика,
автор: snezhanalad
Скільки коштує 1 3/5 кг цукерок, якщо ціна за 1 кг цих цукерок дорівнює 2 1/2 грн? В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою.
Ответы
Автор ответа:
10
1 3/5 = 1 6/10 = 1,6
2 1/2 = 2 5/10 = 2,5
- - - - - - - - - - - - - - -
Пропорция: 1 кг - 2,5 грн.
1,6 кг - х грн.
х = 1,6 · 2,5 : 1 = 4 (грн.) - стоимость 1,6 кг конфет.
Вiдповiдь: 4.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: evelinaciksa
Предмет: Математика,
автор: zadoroznaar5
Предмет: Литература,
автор: rutkovskaamargaritta
Предмет: Информатика,
автор: rrrnnnrrrnnn
Предмет: Алгебра,
автор: oborinamascha