Предмет: Математика, автор: snezhanalad

Скільки коштує 1 3/5 кг цукерок, якщо ціна за 1 кг цих цукерок дорівнює 2 1/2 грн? В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою.

Ответы

Автор ответа: prettypushkova
10

1 3/5 = 1 6/10 = 1,6

2 1/2 = 2 5/10 = 2,5

- - - - - - - - - - - - - - -

Пропорция: 1 кг - 2,5 грн.

                     1,6 кг - х грн.

х = 1,6 · 2,5 : 1 = 4 (грн.) - стоимость 1,6 кг конфет.

Вiдповiдь: 4.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zadoroznaar5
Предмет: Литература, автор: rutkovskaamargaritta
Предмет: Алгебра, автор: oborinamascha