Предмет: Химия,
автор: lenaslev
обчисліть об'єм повітря, витраченого на спалювання бензену об'ємом 1 л, густина якого 0,88 г/см³
Ответы
Автор ответа:
24
μ(O₂)=0.21 (об'ємна частка киню у повітрі)
2С₆H₆+15O₂-->12CO₂+6H₂O
V(O₂)=(1*15*22.4):44.8=7.5 л
V(повітря)=7.5:0.21=35,7 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sashabocheev
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: enlikkenesbek7
Предмет: Английский язык,
автор: aminashekurbekova46
Предмет: Физика,
автор: Котайна
Предмет: Обществознание,
автор: Izuza