Предмет: Физика, автор: lipniczkiylist

Швидкість тіла збільшилася від 36 км/год до 56 км/год за 5 секунд. Установіть відповідність між фізичною величиною та її числовим значенням у CI.
1. Модуль прискорення
2. Середня шляхова швидкість за 4 с руху
3. Швидкість тіла у момент коли воно проїхало 78 м
4) Переміщення тіла через 2 с

Ответы

Автор ответа: ImperorII
1

Відповідь:

Пояснення:

В мене підозра, що там має бути 54 км/год = 15m/c

a = (v-v₀)/t

1) a = (15-10)/5=1 m/c²

2) v = v₀+at

v(4) = 10+1*4=14 m/c

vcer= (10+14)/2=12 m/c

3) s = (v²- v₀²)/2a

v² = v₀²+2as

v = √(v₀²+2as) = 16 m/c

4) s = v₀t+at²/2

s = 10*2+ 1*4/2=22 m


lipniczkiylist: Дякую
lipniczkiylist: І справді - 54 км/год
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: olesechka2004
Предмет: География, автор: adinysik0422