Предмет: Физика, автор: Maxim1257

Тіло падає з висоти 20м без початкової швидкості визначте його швидкість в момент досягнення поверхні землі

Ответы

Автор ответа: VitalikMaksymchuk
9

Ответ:

V=20 м/с

Объяснение:

V²=2*h*g

V=√2*h*g=√2*20*10=√400=20 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: grisa0298
Предмет: Алгебра, автор: fekfoefk