Предмет: Математика,
автор: FoxMyLove
Скільки коштує 6 цілих 1/4 кг цукерок, якщo 1 кг цих цекерок коштує 70 цілих 2/5 грн?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
6 1/4 • 70 2/5 = 25/4 • 352/5 = (5•88)/(1•1) = 440 (грн) - коштують цукерки.
Відповідь. 440 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: syrowlix
Предмет: Математика,
автор: daniil8021
Предмет: Українська мова,
автор: nikitabolgarchuk
Предмет: География,
автор: аля513
Предмет: География,
автор: progserg