Предмет: Математика, автор: FoxMyLove

Скільки коштує 6 цілих 1/4 кг цукерок, якщo 1 кг цих цекерок коштує 70 цілих 2/5 грн?

Ответы

Автор ответа: artemkarel555
7

Ответ:

6 1/4 • 70 2/5 = 25/4 • 352/5 = (5•88)/(1•1) = 440 (грн) - коштують цукерки.

Відповідь. 440 грн.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: progserg