Предмет: Физика,
автор: MeyblCat
З якої висоти впала на пісок свинцева куля,якщо вона нагрілася на 1 градус цельсію,а 60% потенціальної енергії кулі перейшло в її внутрішню енергію.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Пояснення:
Дано
с = 130 Дж/(кг*С)
Δt = 1 С
g = 10 Н/кг
0,6Еп=ΔU
h-?
Розв*язання
ΔU=0,6Еп
ΔU=cmΔt
Еп = gmh
cmΔt=0.6gmh маса скорочується як спільний множник
cΔt=0.6gh
h = (c*Δt)/(0.6*g)
h = (130*1)/(0.6*10) = 130/6=21.66 m
MeyblCat:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Alex4750
Предмет: Обществознание,
автор: artemggdd089
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Kamilla0990