Предмет: Физика, автор: Hdhdhdbejs

Визначити кількість речовини і число атомів двоваленьного металу що виділився на катоді електролітичної ванни якщо крізь розчин протягом 5 хв проходив струм 2 А

Ответы

Автор ответа: zheqwen
16

Дано:

t = 5 хв. = 300 с.

I = 2 A

Z = 2

Знайти:

ν = ?

N = ?

Рішення:

Фарадей встановив, що

m =   I·t · (1 · μ) / (F · Z)

Звідси

ν = m / μ = (I·t) / (F·Z) =

(2 A · 300 c) / (2 · 9,65 · 10^(4) (Кл) / (моль)) = 3,1 · 10^(-3) моль.

N = ν·N(Авогадро) = 3,1 · 10^(-3) · 6,02 · 10^(23) = 1.87 · 10^(21)

Відповідь:

N = 1.87 · 10^(21);

ν = 3,1 · 10^(-3).

Якщо щось незрозуміле у формі запису, то питай.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nickz35
Предмет: Математика, автор: Школьница229