Предмет: Физика, автор: anastasiavorko34

У калориметрі який містить 1 л води, обертаються лопаті гвинта за рахунок енергії двох важків, що опускаються, масою по 8.4 кг. Це спричиняє нагрівання води. На скільки градусів нагрілася вода, коли кожний важок опустився на 10 м?

Ответы

Автор ответа: donnkiya
15

Ответ: на 0,4 градуса

Объяснение: Дано:

V=1л

m=8,4кг

h=10

c=4200

g=10

dt-?

Решение:

Eк+Eп=844,2

Eк=8,4*1:2=4,2

Eп=m*g*h= 8,4*10*10=840

844,2+844,2=1688,4Дж

dt=1688,4 : 4200*1=0,402=0,4градуса

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofa184
Предмет: Химия, автор: Acaciadealbat