Предмет: Физика, автор: dangelord77

Для нагрівання металевого бруска масою 2 кг на 10 °С знадобилося 8000 Дж теплоти. З якого металу зроблений брусок


Воду нагрівають від 20?C до 30?C, а потім від 30?C до 60?C. У скільки разів відрізняються кількості теплоти, які необхідні для цих нагрівань


До якої температури (у °С) охолоне олов’яний солдатик масою 20 г, віддавши 115 Дж теплоти. Початкова температура солдатика 30 °С.

Ответы

Автор ответа: DedStar
30

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

m = 2 кг

Δt = 10°C

Q = 8 000 Дж

___________

c - ?

Q = c·m·Δt

c = Q / (m·Δt) = 8 000 / (2·10) = 400 Дж/(кг·°С)

Металл - медь.

Задача 2

Дано:

Δt₁ = 30°C - 20°C = 10°C

Δt₂ = 60°C - 30°C = 30°C

___________________

Q₂ / Q₁ - ?

Q₂ / Q₁ = c·m·Δt₂ / (c·m·Δt₁) = 30°C / 10°C = 3 раза

Задача 3

Дано:

m = 20 г = 0,020 кг

Q = 115 Дж

t₁ = 30°C

с = 230 Дж/(кг·°С)

__________

t₂ - ?

Q = c·m·(t₁ - t₂)

t₁ - t₂ = Q / (c·m)

t₂ = t₁ - Q / (c·m) = 30 - 115/(230·0,020) = 5°C

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nfbdbrgfvd