Предмет: Химия, автор: yana010105

При спалюванні невідомої речовини масою 8.1 грам в атмосфері кисню утворилися азот,карбон(IV) оксид і вода масою: 4,2г; 13,2г; 2,7г відповідно. Визначте формулу речовини, якщо її густина за пoвітрям складає 0,931.

Ответы

Автор ответа: Potassium
1

Позначимо речовину за G

M(G) = 0.931*29 = 27 г/моль

CO2 ==> C

13.2/44 = x/12

x = 3.6 (г)

H2O ==> 2H

2.7/18 = y/2

y = 0.3 (г)

N2 ==> 2N

4.2/28 = z/28

z = 4.2 (г)

4.2 + 0.3 + 3.6 = 8.1 = m(G) ==> O не було.

CxHyNz

12x = 3.6

y = 0.3

14z = 4.2

x = 0.3

y = 0.3

z = 0.3

1:1:1 ==> CHN або HCN — синільна кислота.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: mariastorozik20
Предмет: Русский язык, автор: suworovgrisha73
Предмет: Математика, автор: Аиша124
Предмет: История, автор: печенька202