Предмет: Физика,
автор: Аноним
Тіло кинули під кутом 30° до горизонту.Через 3 с воно досягло максимальної висоти.Визначити початкову швидкість руху тіла.
55Б
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
60 м/с
Объяснение:
α=30° t=3 c vo=?
===
vky=0 (проекция вертикальной скорости)
vky=vo*sinα-g*t=0
vo=g*t/sinα=10*3/0.5=60 м/с
===================
fatt52:
Конечная скорость по оси Y (на максимальной высоте она равна 0)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: mrfreddy116
Предмет: Русский язык,
автор: abdulkerimovdzonik19
Предмет: Алгебра,
автор: valka00
Предмет: Геометрия,
автор: slava227
Предмет: Биология,
автор: rahaevasonia