слово из 8 букв на тему природні комплекси материків та океанів
Ответы
Ответ:
Урок 10. Природні комплекси материків та океанів. Широтна зональність і вертикальна поясність
Мета: сформувати уявлення учнів про поняття «географічна оболонка», «природний комплекс», «природна зона», «азональні та зональні природні комплекси», ознайомити із закономірностями зміни природних комплексів на рівнинах і в горах, розповісти про рослинний і тваринний світ природних зон; розвивати образне і логічне мислення, зв'язне мовлення, пам'ять, увагу, вміння висловлювати думки, виховувати допитливість і комунікабельність.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручник, атлас, роздавальний та ілюстративний матеріал.
Очікувані результати: учні зможуть: використовувати поняття «географічна оболонка», «природний комплекс», «природна зона», «азональні та зональні природні комплекси»; характеризувати закономірності, яким підпорядковується зміна природних комплексів на рівнинах і в горах; узагальнити знання про рослинний і тваринний світ природних зон.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ
Робота з карткою
Знайдіть і виправте помилки в тексті.
Клімат — це однорічний режим погоди, типовий для певної місцевості. Його формують такі кліматотвірні чинники: кількість сонячної енергії, циркуляція повітряних мас і вологість повітря. Кліматичні пояси — це широтні смуги на земній поверхні з відносно однорідними температурами. Вони схожі температурою повітря і пануючими повітряними масами.
Кліматичні пояси змінюються довготно, від екватора до полюсів. Основними кліматичними поясами є такі: екваторіальний, субекваторіальний, помірний, арктичний і антарктичний. У кожному з них протягом року панує кілька типів повітряних мас. В основних кліматичних поясах повітряні маси надходять із поясів-сусідів: улітку панують повітряні маси поясу, що розташований південніше, а взимку — того, що північніше. У межах кліматичних поясів виділяють кліматичні області з різним типом зволоження. Кліматичні області формуються під впливом зональних чинників: підстильної поверхні, океанічних течій.
Завдання
Учитель зачитує характеристику кліматичного завдання учнів — якомога швидше вказати його назву.
Объяснение:
Ответ:
охотское,японское,камчатка!
Объяснение:
всё что знаю!