Предмет: Химия,
автор: alinadobrev1404
Задача
До розчину солі масою 250 грам з масовою часткою солі 20%долили воду об'ємом 150мл. Яка масова частка в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:12,5%
Объяснение:
Частка солі у 1 розчині=маса розчиненої речовини/ маса розчину
Тож-маса розчиненої речовини = частка солі помножити на масу р-ну.
І це = 0,2(бо 20%)*250
Маса р.р=50г.
Тепер до 1 р-ну додамо воду (її об'єм 150мл =150г)
Виходить, що 250(маса 1 р-ну) +150(маса води)=400(маса 2 р-ну)
Тепер дізнаємося масову частку солі у 2 р-ні : 50г(маса солі (ми знайшли її з 1го розчину)) /400г.(маса 2 р-ну) = 0,125= 12,5%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: olpihgala
Предмет: История,
автор: scarlet12467
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: анастасия5556