Предмет: Физика, автор: MrDeadpoo

За 4 секунди рівномірного руху тіло пройшло 20 м. Скільки воно пройде за 3 с

Ответы

Автор ответа: sv2005danon
0

Ответ:Рівномірний рух-коли за певні відрізки часу тіло проходить рівні відстані

V = S/t = 20 м / 4 с = 5 м/с — швидкість рівномірного руху

S = V*t = 5 м/c * 3 c = 15 м — відстань, пройдена за 3 секунди

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: hizomeister