Предмет: Физика, автор: holywoodkinder

Взяли 100г води за температури 20 градусів цельсію і 100 г води за температури 60 градусів цельсію.Яка температура встановиться,якщо воду змішати?

Ответы

Автор ответа: albina3992
22

Ответ:

Q=cm(t1-t2) 100г=0,1кг

Объяснение:

Q=4200×0,1×40=16800Дж

Дано

m=100г=0,1кг

t1=20°C

t2=60°C

Q=?


holywoodkinder: Можеш написать дано найти и тд.
albina3992: ок
holywoodkinder: спасибо
holywoodkinder: Для нагрівання металевої деталі масою 10 кг від 20 до 120 градусів цельсію.Потрібна така сама кількість теплоти,яка виділяється під час охолодження 1 кг води на 90 градусів цельсію.Визначте питому теплоємність речовини металевої деталі.
holywoodkinder: розв'яжи еще
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: маруся5551
Предмет: Математика, автор: sema43