Предмет: Физика,
автор: ssaakkuurra
СРОЧНО ЗРОБІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАДАЧУ
Знайти товщину шару міді що утворився під час електролізу на катодній пластинці S=25см2 за 10 хвилин. Якщо струм у ванній 0,5А
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
толщина 2.276*10-6м=2.27микрон
Объяснение:
t=300c, S=25cm²=25*10-4m², kмеди=3.388кг/Кл, I=0.5a.
m=kIt. m=po*V, V=S*h, po*S*h=kIt, h=kIt/po*S,, ро=8930кг/м³
h=3.388*10-7 *0.5*300c/8930*25*10-4=2.276*10-6м
ssaakkuurra:
а можешь на листку написать пожалуйста и скинуть
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: iborisenko753
Предмет: Математика,
автор: kphurgalo
Предмет: Английский язык,
автор: vikar3060
Предмет: Биология,
автор: IvanFed2003
Предмет: Физика,
автор: вика2676