Предмет: Химия, автор: 5050404

У 830 г розчину міститься 55г калій хлориду. Обчисліть розчинність цієї солі

Ответы

Автор ответа: greboynkinbogdan
0

Ответ:

m H2O = 830-55=775

775г Н2О > 55

100г H2O > x

55*100/775=7

x=7

Объяснение:

Похожие вопросы