Предмет: Химия, автор: milafedyuk

Яка маса кальцій карбонату утвориться якщо 2.24 л. Карбон 4 оксиду прореагує з кальцій гідроксидом?

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

M(CaCO3)=100г/моль

n(CO2)=2,24/22,4=0,1моль

nCO2n:CaCO3=1:1

n(CaCO3))=0,1моль

m(CaCO3)=100*0,1=10г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: trapenovaevelina