Предмет: Химия,
автор: Tanya7777738383
Відомо, що 75% маси молекули складає Карбон, а решта Гідроген. Визначне формулу цієї речовини
Ответы
Автор ответа:
1
M(C) = 12, M(H) = 1
w(C) = 75%, w(H) = 25%
HxCy
12y/(x+12y)=0,75
x/(x+12y)=0,25
12y=0,75(x+12y)
12y-9y=0,75x
y=0,25x
x=4y
H4C - формула
w(C) = 75%, w(H) = 25%
HxCy
12y/(x+12y)=0,75
x/(x+12y)=0,25
12y=0,75(x+12y)
12y-9y=0,75x
y=0,25x
x=4y
H4C - формула
Tanya7777738383:
Божеее, спасибо тебе большоеееВыручилааСпасибо
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: asuslova010
Предмет: Математика,
автор: porolaivanovna
Предмет: Английский язык,
автор: kompydahter181
Предмет: Математика,
автор: кристя12342
Предмет: Математика,
автор: 010205