Предмет: Химия,
автор: logojdaszandra
Обчисліть масу солі й об'єм води, необхідні для виготовлення розчину натрій хлориду масою 3000г з масовою часткою солі 5%.
Ответы
Автор ответа:
23
Ответ:
M(NaCl)=150г
M(H2O)=2850г
Объяснение:
m-маса
W-масовая доля(частка)
W(NaCl)=m(соли)*100/m(розчину)
m(соли)*100/3000=5
m(соли)=150(г)
m(воды)=3000-150=2850(г)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: hasimovakubdzon
Предмет: Математика,
автор: marcenkoarina22
Предмет: Математика,
автор: ksuaksss
Предмет: Математика,
автор: matveeyavdeev
Предмет: Химия,
автор: annaklobukova181