Предмет: Физика, автор: timma2004

Першу третину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 80 км/год, залишок шляху (дві третини) – зі швидкістю 40 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху. Відповідь дати в км/год з точністю до цілих. У відповідь записати лише число без жодних розмірностей.

Ответы

Автор ответа: VlAdGLue
9

Ответ:

48

Объяснение:

Vсер = (S1 + S2) / (t1 + t2)

S2 = 2S1

t2 = 4t1

Vсер = 3S1/5t1

S1/t1 = V1 = 80 км/год

Vсер = 0.6V1 = 0.6 * 80 = 48

Похожие вопросы