Предмет: Русский язык, автор: WAZERRUSSINYOUTUBE

Замените выделенные слова синонимичными им фразеологизмами
1.Змей Горыныч унес царевну далеко-
2.Миша сильно покраснел-
3.Я прочитал журнал до конца-
4.Рита чувствует себя на катке прекрасно-

Ответы

Автор ответа: vetersleva
20

Ответ:

Змей Горыныч унес царевну за тридевять земель.

Миша стал красным как рак.

Я прочитал журнал от корки до корки.

Рита чувствует себя на катке как рыба в воде.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fergortpol
Предмет: История, автор: dfghndb
Російський та американський соціолог і культуролог Питирим Сорокін відзначав у середині XX ст.:
«Як комерційний товар для розваг, мистецтво дедалі частіше контролюється торговельними ділками, комерційними інтересами й віяннями моди... Подібна ситуація творить з комерційних ділків вищих цінителів краси, змушує художників підкорятися їхнім вимогам, що нав’язуються до того через рекламу й інші засоби масової інформації».
• Спробуйте спростувати або підтвердити слова вченого.

Американський політолог Збігнев Бжезинський любив повторювати фразу, що стала крилатою:
«Якщо Рим дав світу право, Британія — парламентську систему, Франція — культуру й республіканський устрій, то сучасні США дали світу науково-технічну революцію та масову культуру».
• Як Ви розумієте ці слова?
• Чи згодні ви з особливою роллю США як «законодавця моди» у сфері масової культури? Проілюструйте відповіді на ці запитання прикладами з історії початку XX ст. та сьогодення.

Американському кіносценаристу Ричарду Молтбі належать слова про те, що масова культура «...дозволяє нам утекти, але не звідкись і не кудись, а від власного утопічного «я»... Якщо злочин масової культури полягає в тому, що вона взяла наші мрії, упакувала їх, а потім знову продала нам, то існує також її позитивний аспект: вона забезпечує нас мріями, настільки різноманітними, що самі ми нізащо б їх не вигадали».
• Чи згодні ви з тим, що масова культура «забезпечує нас мріями»? Наведіть приклади з відомих Вам кінофільмів.

На думку українського філософа й культуролога Галини Лозко, необхідною є нейтралізація негативного впливу масової культури наформування національної самосвідомості, «уміння дати відсіч чужому, зокрема відмовитися від чужих цінностей, навчитися відрізняти своє від рідного».
• Чи погоджуєтесь ви з думкою філософа?
• Чи вважаєте ви, що масова культура стала загрозою для національної культурної традиції, загрожує втратою духовності, перешкоджає збереженню культурної самобутності?