Предмет: Химия, автор: anyaivakhnenko06

1.Обчислити кількість речовини(NaCl) масою 117г.



2.Обчислити кількість атомів(Fe) у (FeS) масою 352г

Ответы

Автор ответа: kozachenkotop1
3

Ответ:

1. дано

m(NaCl)-117г

найти n(NaCl)

M(NaCl)= 23+35,5=58,5г/ моль

n(NaCl)=m/M=17,5/58,5=0,3

Похожие вопросы