Предмет: Химия,
автор: romagooglik
Яка маса залізного купоросу та води необхідна для приготування 500 грамм FeSO4 8%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ра) =500 г
W(в-ва) = 8%
Найти
m(в-ва)
m(р-ля)
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100%
m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% =8 * 500 / 100 = 40 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 500 - 40 =460 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: igorleskov02
Предмет: Астрономия,
автор: alimashurbekov45
Предмет: Алгебра,
автор: pushla
Предмет: Математика,
автор: Ваня256858
Предмет: Обществознание,
автор: inessaponi