Предмет: Химия,
автор: PrOsToGuf
Узнать масову частку елемента Дано:Al2O3
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102
W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al2O3) *100% = 27*2 / 102 *100% =53
W(O) = Ar(O) *n / Mr(Al2O3) *100% = 16*3 / 102 *100% = 47%
PrOsToGuf:
Спасибо
Автор ответа:
2
Ответ:
W (Al) = 52,9%
W (O) = 47,1%
Объяснение:
M (Al2O3) = 27 × 2 + 16 × 3 = 102 г/моль
102 г/моль — 100%
54 г/моль — X
X = 54 × 100 / 102 = 52,9% — W (Al)
W (O) = 100 – 52,9 = 47,1%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: rmlvxx
Предмет: Математика,
автор: PrettyJaba
Предмет: Українська мова,
автор: batrakovdavid07
Предмет: Литература,
автор: valeritabang
Предмет: Математика,
автор: Дайана09