Предмет: Химия,
автор: wantus2288
виведіть молекулярну формулу речовини , масові частки елементів у якій:w(C)=82,8%,w(H)=17,2%.відносна молекулярна маса невідомої речовини дорівнює 58
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Формула речовини С₄Н₁₀
Объяснение:
Дано:
Mr(CxHy)=58
ω%(C)=82,8%
ω%( H)=17,8%
Знайти:
Молекулярну формулу-?
Рішення:
1).Визначаємо, скільки по масі припадає на вуглець:
58 - 100%
Х(C) – 82,8% х=58x82,8÷100=48(C)
3).Визначаємо, скільки по масі припадає на водень:
у(H)=58-48=10(H)
4). Визначаємо число атомів вуглецю і водню в даній речовині:
n(C)=48:12=6 атома;
n(H)=10:1=10 атомів.
5) Молеклярна формула речовини С₄Н₁₀ – це може бути бутен або його гомологи.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nastyablasuk7
Предмет: Математика,
автор: dasanorenko3
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Алишер2005111
Предмет: Математика,
автор: Ctasonka