Предмет: Физика, автор: golokomokogeep

З гори починають скачуватися сані з прискоренням 0.5м/с в квадраті. Який шлях проходять сані якщо швидкість їх в кінці гори 36км/год. Скільки часу на цей шлях витрачено?

Ответы

Автор ответа: vasyael
2

Ответ:

шлях S=1296м, t=72c

Объяснение:

Из ф-лы а=V/t имеем 0.5м/с²=36м/с\t  , отсюда t=72с.

Путь S=at²/2=0.5*72²/2=1296м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aleksandr747ss