Предмет: Химия,
автор: halid2323
Густина парів етиленового вуглеводню за повітрям дорівнює 2,9. Знайдіть формулу сполуки, обчисліть у ній масові частки елементів.
Ответы
Автор ответа:
5
1) M = D пов. × M пов. = 2,9 × 29 ≈ 84 г/моль
Загальна формула етиленових вуглеводнів — CnH2n, тоді:
CnH2n = 84
12n + 2n = 84
14n = 84
n = 84 / 14 = 6
Отже, формула речовини C6H12.
2)
W (C) = 72 × 100 / 84 = 85,7%
W (H) = 12 × 100 / 84 = 14,3%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aruanaagaidar945
Предмет: Биология,
автор: 89207375936s
Предмет: Биология,
автор: belikovdaniil009
Предмет: Биология,
автор: HELLO011