Предмет: Химия, автор: Tima951

Обчислити масову частку карбону(%)
в його сполуці з оксигеном, у якому карбон виявляє ступінь окиснення +4

Ответы

Автор ответа: Медныйалхимик
6

Ответ : 27  %

Объяснение: Сполука , в якій

карбон виявляє ступінь окислення 4 + - CO2

Mr (CO2) = 12 +16 +16 =44

W= Mr C / Mr CO2 * 100

W=12 /44 * 100= 27 %

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: андрей1442
Предмет: Математика, автор: lolap97