Предмет: Химия,
автор: KarinaTiget
Який об'єм H2 витіснив Mg із 365 г. HCl
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
365 г Х л
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
n=2 моль n=1 моль
М =36,5 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=73 г V = 22,4 л
365 г HCl - Х л Н2
73 г HCl - 22,4 л Н2
V(H2) = 365 * 22,4 / 73 =112 л
KarinaTiget:
спасио
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: oliaaaa23
Предмет: Физика,
автор: lizamalkova41
Предмет: Українська література,
автор: dariamyronova
Предмет: Математика,
автор: joes34
Предмет: Математика,
автор: ttarakanova202