Предмет: Математика,
автор: SoniaCCZ
21. За 0,5 кг сиру заплатили 46,8 грн. Скільки коштує 0,9 кг такого ж.
сиру?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Пошаговое объяснение:
0,5 - 46,8
0,9 - х
Х=(0, 9*46,8):0,5=84,24 грн
Похожие вопросы