Предмет: Химия,
автор: 35Anyta35
Обчислити масову частку елементів у сполуці
Дано:
Cr2 (So4)3
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Mr(Cr2(SO4)3 =52*2+32*3+16*12 =392
W(Cr) = Ar(Cr)*n / Mr(Cr2(SO4)3) *100% = 52*2 / 392 *100% =27%
W(S) = Ar(S) *n / Mr(Cr2(SO4)3 *100% = 32*3 / 392 *100% =24%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cr2(SO4)3 *100% = 16*12 / 392 *100% =49%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: lenfcool10
Предмет: Информатика,
автор: jtseyzer2006
Предмет: Химия,
автор: kotomannl
Предмет: Математика,
автор: malik20082007
Предмет: История,
автор: Vladosdgj