Предмет: Химия,
автор: Saintaim
Який об'єм яка маса та кількість молекул міститься в 0.6 моль О2 за н.у
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано
n(O2)=0,6 моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(O2)=n*Vm=0,6*22,4=13,44 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: katrinnocenko
Предмет: История,
автор: dkjfskjsfkdfjd
Предмет: Математика,
автор: veronikakucinska9
Предмет: Математика,
автор: tagakov
Предмет: Биология,
автор: Kisa2005luchshaya