Предмет: Химия, автор: olia6581

обчисліть масові частки елементів (y%) у складі речовини формула якої Al (OH)3​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
8

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al(OH)3) = 27 + 16*3 + 1*3 = 78

W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al(OH)3)  *100% = 27 *1 / 78  *100% =35%

W(O)= Ar(O) *n / Mr(Al(OH)3)  *100% = 16*3 / 78  *100% =61%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(Al(OH)3)  *100% = 1*3 / 78  *100% =4%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ruzan7906
Предмет: Математика, автор: rabalinka