Предмет: Химия,
автор: zelyh1123com
Визначне масові частки елементів у таких сполуках Са SO4
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(CaSO4) = 40 + 32+16*4 =136
W(Ca) = Ar(Ca) *n / Mr(CaSO4) *100% = 40*1 / 136 *100% =29%
W(S) = Ar(S) *n / Mr(CaSO4) *100% = 32*1 / 136 *100% =24%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(CaSO4) *100% = 16*4 / 136 *100% = 47%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lilarabka
Предмет: Английский язык,
автор: belenkaelena1900
Предмет: Литература,
автор: kiyapak
Предмет: Алгебра,
автор: alicegluskin
Предмет: Литература,
автор: ЕВА21111