Предмет: Химия, автор: Chayka7

Алюміній масою 9,45 г сплавили зі стехіометричною кількістю речовини сірки. Продукт реакції розчинили у воді. Визначте масу одержаного осаду.

Ответы

Автор ответа: Alexei78
1

Ответ:

дано

m(Al) = 9.45 g

----------------------

m(AL(OH)3)-?

2Al+3S-->Al2S3

AL2S3+6H2O-->2Al(OH)3↓+3H2S

M(Al) = 27 g/mol

n(Al) = m/M = 9.45 / 27 = 0.35 mol

2n(Al) = 2n(Al(OH)3) = 0.35 mol

n(AL(OH)3) = 0.35 mol

M(AL(OH)3) = 78 g/mol

m(Al(OH)3) = n*M = 0.35 * 78 = 27.3 g

ответ 27.3 г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Mariagayr