Предмет: Физика, автор: liza129187

Електричний паяльник розрахований на напругу 12В і силу струму 5В. Яка кількість теплоти виділиться в паяльнику за 30 хв роботи?

Ответы

Автор ответа: tana20101997
5

Ответ:

Объяснение:

Дано: U=12 B I=5 A t=30*60 c  Q-?   Q=I*U*t=12*5*30*60=108000 Дж=108 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kseniafirsova2013