Предмет: Физика,
автор: Wadas22
Нагрівальним елементом праски до кінців якого прикладено напругу 220 В за 0,5 хв пройшов заряд 300Кл. Визначте силу струму в нагрівальному елементів та опір елемента.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
U=220 B
t=0.5 мин= 30 c
q=300 Кл
I=q/t=300/30=10 A
R=U/I=220/10=22 Ома
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: egormonetor
Предмет: Геометрия,
автор: mihailikdenis06
Предмет: История,
автор: lkjiuhygtfrde
Предмет: Математика,
автор: poli0011
Предмет: Математика,
автор: люблюк